Informacja o możliwości odbioru folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

dodano: 04.05.2022

Wójt Gminy Grybów informuje, że w związku z niewykorzystaniem środków  dotyczących dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na przedsięwzięcie pn.: „Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag” rolnicy z terenu Gminy Grybów zainteresowani odbiorem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej mogą nadal składać wnioski o bezpłatny odbiór niniejszych odpadów w Urzędzie Gminy Grybów w pok. 1 aż do czasu wyczerpania środków.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Grybów, pokój nr 1 w godzinach pracy Urzędu oraz pod numerem tel. 18 448 42 23.

(-)   Wójt Gminy Grybów

Jacek Migacz