Jesteś w:

Aktualności

Zawody sportowe w Binczarowej 09-05-2017

W dniach 8 i 9 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej w Binczarowej odbyły się zawody sportowe piłki nożnej chłopców oraz czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców.

Pierwszego dnia w rozgrywkach wzięło udział 12 piłkarskich drużyn z następujących szkół z terenu Gminy Grybów: SP Cieniawa, SP Biała Niżna, SP Binczarowa, SP Kąclowa, SP Krużlowa Wyżna, SP Wyskitna, SP Ptaszkowa Nr1, SP Ptaszkowa Nr 2,  SP Stróże, SP Wawrzka, SP Stara Wieś, SP Siołkowa.

Zwyciężyła drużyna z SP Krużlowej Wyżnej, drugie miejsce zajęła drużyna z SP Wyskitnej, a trzecie drużyna z SP Cieniawy.

W konkurencja lekkoatletycznych organizowanych drugiego dnia  udział wzięło 11 drużyn, w tym 5 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców  z 6 szkół: SP Biała Niżna, SP Binczarowa, SP Krużlowa, SP Kąclowa,  SP Ptaszkowa Nr 1, SP Stróże. Program zawodów lekkoatletycznych obejmował 4_konkurencje: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m dziewcząt, bieg na 1000 m chłopców.

Wśród dziewcząt zwyciężyła drużyna z SP Stróże, drugie miejsce zajęła drużyna
z SP Krużlowej Wyżnej,  trzecie drużyna z  SP Kąclowej.

Wśród chłopców zwyciężyła drużyna z SP Krużlowej Wyżnej, drugie miejsce zajęła drużyna z SP Ptaszkowej Nr 1, trzecie z SP Kąclowej.

Wszystkie zespoły dzielnie walczyły, aby uzyskać jak najlepszy wynik, nikt nie chciał odpuścić rywalizacji. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i medale .

Zawody zakończyły się w przyjaznej atmosferze i  duchu sportowej rywalizacji.