Jesteś w:

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta - Wyskitna 2017 23-06-2017

Oj ! działo się działo w Wyskitnej!

Na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Wyskitnej w dniu 10 czerwca 2017 roku          8 drużyn zmagało się podczas Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grybów.

Organizatorem Turnieju była – Pani Anna Poznańska Sołtys wsi Wyskitna wraz z młodzieżą tej miejscowości.

Sędzią głównym był Pan Bartłomiej Kruczek z Kolegium Sędziów w Nowym Sączu.

Puchary i medale dla zwycięskich drużyn ufundował Pan Piotr Krok - Wójt Gminy Grybów .

Po zmaganiach sportowych w zmiennej  pogodzie - słońcu i deszczu - , które trwały długie godziny zwycięskimi drużynami zostały:

I miejsce i Puchar Wójta Gminy Grybów wywalczyła drużyna LAGA TEAM z Polnej

II miejsce zajęła drużyna PARALIZATORY ze Stróż

III miejsce zdobyła drużyna gospodarzy turnieju WSK SQUAD z Wyskitnej

Zawodnikom kibicowała licznie przybyła publiczność.

Wręczenia Pucharów i dekoracji dokonali: Pan Piotr Krok Wójt Gminy Grybów, pani Anna Poznańska  - Sołtys Wyskitnej oraz Pan Bartłomiej Kruczek Sędzia Główny Turnieju.

Składamy podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Turnieju.