Jesteś w:

Kolejny przyszkolny plac zabaw oddany do użytku 23-06-2017

Gmina Grybów od wielu już lat inwestuje we wszechstronny rozwój dzieci również w te najmłodsze. W chwili obecnej   każda szkoła posiada przyszkolny plac zabaw. Tym razem oddano do użytku plac zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Ptaszkowej w którego skład wchodzi szkoła podstawowa i przedszkole. Całkowity koszt tego przedsięwzięcia tzn. bezpieczna nawierzchnia, urządzenia oraz ogrodzenie to niebagatelna kwota około 90 tyś zł.

Podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele Rady Gminy Grybów, parafii, wsi, rodzice, nauczyciele oraz oczywiście przedszkolaki i uczniowie klas I-III .

Uroczystego poświęcenia placu zabaw dokonał proboszcz tutejszej parafii ks. Józef Kmak.

Dzieci, z okazji zakończenia nauki w przedszkolu, przygotowały program artystyczny wzbogacony śpiewem i tańcem.  Po zakończeniu części oficjalnej przyszedł czas na wspaniałą zabawę. Podobno atrakcje placu zabaw skusiły nie tylko najmłodszych…

Podczas wakacji nowo otwarty obiekt będzie dostępny dla wszystkich dzieci, dlatego w Ptaszkowej zapowiada się wyjątkowo udane lato.