Jesteś w:

Aktualności

IX Małopolskiej Szkolnej Ligi SZS 17-01-2018

WYNIKI

Czołowa trójka chłopców, ur. 2002, 3 km F:

1. Robert Bugara ZS Kościelisko1 7:03,1 s

2. Szymon Gąsienica-Roj ZSMS Zakopane 7:21,9 +18,8 s

3. Sebastian Bryja ZSMS Zakopane 7:32,3 s +29,2 s

 

Czołowa trójka dziewcząt ur. 2002, 3 km F:

1. Irena Szkurat ZSMS Zakopane 8:37,6 s

2. Karolina Kaleta ZPO Kasina Wielka 8:55,2 s +17,6 s

3. Małgorzata Bajer ZPO Wiśniowa 1 9_13,6 s +36,0 s  

 

Czołowa trójka chłopców ur. 2003, 3 km F:

1. Adrian Kiełbasa ZSP nr 1 Ptaszkowa 8:00,7 s  

2. Łukasz Trebunia ZSMS Zakopane 8:01,9 s +1,2 s

3. Mateusz Ferenc ZS Uście Gorlickie 8:03,7 s +3,0 s

 

Czołowa trójka dziewcząt ur. 2003, 3 km F:

1. Daria Szkurat ZSMS Zakopane 8:33,9 s

2. Agnieszka Tylka SP Czarny Dunajec 1 9:22,4 s +48,5 s

3. Martyna Okarma ZSMS Zakopane 9:35,9 s +1:02,00 s

 

Czołowa trójka chłopców ur. 2004, 3 km F:

1. Maciej Jarończyk ZS Czarny Dunajec 9:12,3 s

2. Kamil Wójcik  SP kościelisko 1 9:16,7 s +4,4 s

3. Maciej Celej   SP Kościelisko 1 9:24,5 s +12,2 s

 

Czołowa trójka dziewcząt, ur. 2004, 3 km F:

1. Aleksandra Kołodziej SP Łętowe 9:54,8 s

2. Oliwia Nowak SPLOT Nowy Sącz  10:00,1 s 5,3 s

3. Weronika Janisz SP 158 Kraków 20:19,8 s +25,0 s

 

Czołowa trójka chłopców, ur. 2005, 2 km F:

1. Bartosz Biedroń SP Chabówka 5:41,7 s

2. Dominik Paniak SP Ciche nr 1 6:05,2 s +23,5 s

3. Krzysztof Kiełbasa ZSP nr 1 Ptaszkowa 6:11,9 s +30,2 s

 

Dziewczęta ur 2005, 2 km F:

1. Natalia Kusiak SP Św. Rodziny w Rabce 6:08,7 s

2. Emilia Szeliga SP Klikuszowa 6:31,7 s +23,0 s

3. Natalia Karciarz SP 1 Biały Dunajec 6:37,2 s + 28,5 s

 

Czołowa trójka chłopców ur. 2006, 2 km F:

1. Kacper Knak ZSP nr 1 Ptaszkowa 6:56,6 s  

2. Karol Stachoń SPMS Zakopane 7:13,6 s +17,0 s

3. Bartłomiej Jarończyk SP Podczerwone 7:32,4 s +35,8 s

 

Czołowa trójka dziewcząt ur. 2006, 2 km F:

1. Aleksandra Kiełbasa ZSP w Ptaszkowej 6:59,0 s

2. Anna Michalik SP Kościelisko 7:21,2 s +22,2 s

3. Magdalena Sudyk SP w Wysowej-Zdroju 7:24,2 s +25,2 s

 

Czołowa trójka chłopców, ur. 2007 i później, 1 km F:

1. Wojciech Lulek SP Kasina Wielka 3:22,8 s

2. Mikołaj Janisz SP 158 Kraków 3:26,4 s +3,6 s

3. Szymon Bobak SPMS Zakopane 3:30,6 +7,8 s

 

Czołowa trójka dziewcząt ur. 2007 i później, 1 km F:

1. Roksana Gacek SP Chabówka 3:43,6

2. Paulina Zielińska (2008) ZSP w Ptaszkowej 3:51,7 s +8,1 s

3. Magdalena Michniak (2009) SP Dzianisz 3:57,4 s +13,8 s 

 

WYNIKI OFICJALNE PTASZKOWA 18.01.2018

 

FOTO GALERIA cz.I

FOTO GALERIA cz.II

 

W klasyfikacji szkół mamy ponad 60 szkół podstawowych i gimnazjalnych z województwa małopolskiego. Najlepsza SP to SPMS Zakopane, w klasyfikacji gimnazjów także pierwsze miejsce wędruje do ZSMS Zakopane.

KLASYFIKACJA SZKÓŁ 18.01.2018 PTASZKOWA

zródło: www.skipol.pl