Jesteś w:

Konkurs na najlepszą bajkę i legendę obszaru LGD 10-04-2018

W związku z realizacją projektu współpracy pn. „Nasze Lokalne Dziedzictwo – poznaj, szanuj, rozwijaj!”  współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” LGD "Korona Sądecka" organizuje konkurs skierowany do Szkół Podstawowych: w kategoriach wiekowych: klasy od I-IV oraz klasy od V-VIII z obszaru LGD „KORONA SĄDECKA” tj. z terenu gmin Chełmiec, Grybów, Kamionka Wielka oraz miasta Grybów, a także Szkół Podstawowych w miejscowościach wchodzących w skład partnerskich LGD tj. Stowarzyszenie „Perły Beskidu Sądeckiego”, „Brama Beskidu”, „Beskid Gorlicki”, „Stobrawski Zielony Szlak” oraz Obcianske zdruzenie, Miestna akcna skupina OKO; Obcianske zdruzenie, Miestna akcna skupina OPAL ze Słowacji.

Aby wziąć udział w konkursie należy;

1. Złożyć kartę zgłoszeniową od 09 kwietnia do 24 kwietnia 2018 roku (siedziba LGD „Korona Sądecka” bądź na adres e-mail stowarzyszenie@lgdkoronasadecka.pl)
  2. Złożyć formularz pracy konkursowej oraz pracę plastyczno-techniczną
    do 05 czerwca 2018 (siedziba LGD „Korona Sądecka”)

Załącznik nr 1