Inwestycje gminne

Rozbudowa sieci wodociągowej w Białej Niżnej – etap II 08-12-2017

Wójt Gminy Grybów Pan Piotr Krok oraz Dyrektor Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Grybowie Pan Jan Gruca podpisali umowę na realizację zadania pn. „Rozbudowa sieci wodociągowej rozdzielczej wraz z hydrofornią i przyłączami w miejscowości Biała Niżna – etap II”. W ramach zadania zostanie wybudowana hydrofornia wraz z instalacją elektryczną  i wyposażeniem technologicznym oraz zostanie wykonana sieć wodociągowa (bez przyłączy) o  długości około  2 722 mb. Inwestycja w całości finansowana ze środków własnych Gminy Grybów.
Prace realizuje firma: Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych, Gazu oraz Centralnego Ogrzewania 33-340 Stary Sącz, ul. Morawskiego 9 wybrana w drodze przetargu nieograniczonego.

Kwota umowy  830 006,14 zł brutto.