Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców

26 kwietnia /czwartek/ na obiekcie piłkarskim Akademii Kolejarz w Stróżach rozegrano kolejną edycję Gminnych Zawodów w Piłce Nożnej Chłopców. W tym roku zawody cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem, przyjechało dwanaście drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu Gminy Grybów.

Dzięki uprzejmości FPON oraz Akademii Kolejarz w Stróżach rozgrywki przeprowadzono na pięknym obiekcie ze sztuczną murawą. Pozwoliło to przygotować dwa boiska do gry, co mocno usprawniło i przyspieszyło przebieg turnieju.

Uczestnicy zostali podzieleni na 3 grupy po cztery drużyny. W grupach obowiązywał system rozgrywek „każdy z każdym”, który wyłonił zwycięzców poszczególnych grup. Drużyny z pierwszych miejsc rozegrały ze sobą mecze finałowe, co pozwoliło ustalić kolejność końcową:

1.      SP nr 1 w Ptaszkowej

2.      SP Cieniawa