Wręczenie Nagród Wójta Gminy Grybów

W dniu 13 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kąclowej odbyło się spotkanie Wójta Gminy Grybów Pana Piotra Kroka z laureatami i finalistami konkursów organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, zwycięzcami zawodów sportowych co najmniej na poziomie wojewódzkim oraz zwycięzcami konkursów gminnych organizowanych pod patronatem Wójta Gminy Grybów.

W dniu 13 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kąclowej   odbyło się spotkanie Wójta Gminy Grybów Pana Piotra Kroka z laureatami i finalistami konkursów organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, zwycięzcami zawodów sportowych co najmniej na poziomie wojewódzkim oraz zwycięzcami konkursów gminnych organizowanych pod patronatem Wójta Gminy Grybów.
Zgodnie z coroczną tradycją Pan Wójt  ufundował nagrody 133 nagrody dla  uczniów szkół podstawowych   gimnazjów, którzy dzięki swojej pracy i zaangażowaniu mogli się wykazać szczególnymi osiągnięciami w zakresie wiedzy, zawodach artystycznych i sportowych. Wraz  z  Wójtem nagrody wręczała Kierownik Referatu Oświaty Pani Danuta Suder oraz Dyrektorzy szkół, którzy byli organizatorami poszczególnych konkursów gminnych.
Gospodarzem uroczystości był Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kąclowej. Uroczystą galę pod hasłem „Per aspera ad astra – Przez trudy do gwiazd” przygotowali uczniowie pod kierunkiem pani Marioli Janusz i pani Alicji Szczepanik.
Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Alicja Szczepanik

Zdjcia: Lukasz Mieluch