2.X - spotkanie Program Czyste Powietrze 21-09-2018

Program Czyste Powietrze - Spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Środowiska - 02 października 2018 roku o godzinie 18:00

W związku z zakończeniem prac nad program priorytetowym, resort środowiska przygotował cykl spotkań mających charakter edukacyjny i informacyjny, składający się z trzech bloków tematycznych. Pierwszy mówi o edukacji ekologicznej, rozwija definicje zanieczyszczeń powietrza, wysokiej i niskiej emisji spalin oraz smogu, mówi o skutkach wpływu zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie. Cześć druga informuje o możliwości uzyskania dofinansowania z programu priorytetowego Czyste Powietrze. W trzeciej dowiemy się jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację domu.

2 października br. w Sali Posiedzeń w Urzędzie Gminy Grybów, ul.Jakubowskiego 33, 33-330 Grybów dbędzie się spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Środowiska w sprawie programu Czyste Powietrze.

W imieniu Ministerstwa Środowiska Wójt Gminy Grybów serdeczenie zaprasza na to spotkanie wszystkich zainteresowanych.