Przebudowa i rozbudowa budynku administracyjnego ZWIK

Oddano do użytku inwestycję: Przebudowa i rozbudowa budynku administracyjnego przeznaczonego na potrzeby Zakładu Wodociągów I kanalizacji Gminy Grybów, zlokalizowanego na dz. Nr 518/1 w m. Biała Niżna.

Oddano do użytku inwestycję :

Przebudowa i rozbudowa budynku administracyjnego przeznaczonego na potrzeby Zakładu Wodociągów I kanalizacji  Gminy Grybów, zlokalizowanego na dz. Nr 518/1 w m. Biała Niżna.

Budynek składa się z dwóch kondygnacji, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym. Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe ( sześć), garaż, kotłownia, sala obsługi, kasa, komunikacja, pomieszczenia sanitarne i porządkowe.

Na poddaszu są pomieszczenia biurowe ( dziewięć). Komunikacja, sekretariat, pokój dyrektora, pomieszczenia sanitarne oraz magazynowe.

Parametry budynku:

Powierzchnia zabudowy 487.60 m2.

Powierzchnia użytkowa 765.64 m2.

Powierzchnia całkowita 913.48 m2.

Kubatura 2486.00 m3.

Koszt inwestycji z utwardzeniem placu wyniósł 1 696 820.51 zł. (netto ).