Awans cyfrowy w Gminie Grybów

dodano: 05.01.2023

Gmina Grybów zakończyła realizację projektu pn. Cyfrowy Rozwój Gminy Grybów, współfinansowanego w ramach 2 Osi priorytetowej Cyfrowa Małopolska, Działanie 2.1 E-administracja i otwarte zasoby, Poddziałanie 2.1.1 Elektroniczna administracja w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020.

Przedmiotem projektu było uruchomienie świadczenia drogą elektroniczną usług publicznych skierowanych dla biznesu (A2B) i obywateli (A2C) oraz nowych rozwiązań informatycznych które będą służyć wdrożeniu standardów funkcjonowania cyfrowego urzędu i osiągnięciu awansu cyfrowego Gminy Grybów.

W ramach projektu do końca grudnia 2022 r. zostały zrealizowane następujące działania:

1 - URUCHOMIENIE E-USŁUG DLA MIESZKAŃCÓW

2 - URUCHOMIENIE SYSTEMU INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

3 - URUCHOMIENIE USŁUGI E-ZAMÓWIENIA

4 - ZAKUP NIEZBĘDNEGO SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO I OPROGRAMOWANIA

Wartość projektu: 1 123 496,26 zł. , w tym dofinansowanie: 829 627,31 zł.