Generalny remont kuchni oraz sanitariatów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stróżach zakończony

dodano: 02.10.2020

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Stróżach, podczas przerwy wakacyjnej został wykonany generalny remont kuchni szkolnej. Jego koszt wyniósł około 100 tys. zł., z czego 80% pokrył Wojewoda Małopolski, w ramach programu "Posiłek w szkole i w domu", a pozostałe 20 % Wójt Gminy Grybów.

Prace objęły: wymianę glazury, instalacji elektrycznej, wodnej, gazowej i co. Wymieniono również okna oraz drzwi. Zakupiono i zamontowano: piec konwekcyjno - parowy, okap centralny oraz wentylator kominowy. Generalnemu remontowi poddane zostały również łazienki uczniowskie, nauczycielskie oraz łazienki i prysznice w aneksie sali gimnastycznej. Wymieniono glazurę, instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną. Zamontowano nowe wyposażenie. Całość inwestycji w wysokości około 270 tys. zł pokrył Wójt Gminy Grybów.

fot. M.Książkiewicz