Imponujący postęp prac związanych z rozbudową sieci kanalizacyjnej

dodano: 02.10.2020

9 czerwca 2020 r. w siedzibie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Białej Niżnej, przy udziale Wójta Gminy Grybów Pana Jacka Migacza, Skarbnika Gminy, Dyrektora oraz Głównego Księgowego Zakładu Wodociągów, została podpisana umowa na realizację zadania pn. „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w miejscowościach Biała Niżna, Gródek, Stróże, Wyskitna, Polna”. Zadanie realizowane jest w dwóch częściach: część I „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Biała Niżna, Gródek”, część II „Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Stróże, Wyskitna, Polna”.

Jacek Migacz Wójt Gminy Grybów na bieżąco monitoruje postępy prac. Niezmiernie ucieszyło mnie imponujące i dynamiczne tempo przebiegu realizacji inwestycji, pomimo niezbyt sprzyjającej aury. Mam nadzieję, że dalsza rozbudowa będzie przebiegała zgodnie z planem, a jej zakończenie nastąpi w terminie przewidzianym w zawartej umowie - dodaje Wójt.

fot. M.Książkiewicz