Kolejne wsparcie finansowe dla Hospicjum w Stróżach

dodano: 03.04.2024

Dzięki podpisanej w dniu 3 kwietnia 2024 r. umowie udzielenia dotacji celowej z budżetu Gminy Grybów w wysokości 48 750,00 zł  Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach  będzie miała możliwość zakupu 13 specjalistycznych łóżek dla pacjentów do rozbudowanej części Hospicjum Stacjonarnego im. Chrystusa Króla w Stróżach.

Umowę w imieniu Gminy podpisał Wójt Gminy Grybów – Pan Jacek Migacz z Prezesem Zarządu - Ks. Gracjanem Hebdą oraz Wiceprezesem Zarządu – Panem Marcinem Ozonem reprezentującym Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach.

Należy nadmienić, że w ostatnich latach Gmina przekazała dofinansowanie Fundacji w wysokosci 22 100,00 zł co pozwoliło juz wcześniej wyposażyć Hospicjum w 8 specjalistycznych łóżek służącym pacjentom Hospicjum oraz 200 tys. zł na rozbudowę Hospicjum w Stróżach.