Aktualności

Grafika 2

Kolejne medale z mistrzostw polski dla zawodników z gminy Grybów

dodano: 06.10.2020

O tytuł mistrza kraju w kichboxingu fullcontact walczyło 164 zawodników z 45 klubów z całej Polski. Juniorzy z klubu Gladiator w Drezdenku wywalczyli cztery medale, w tym trzy to medale zawodników z terenu Gminy Grybów.

Po swoje pierwsze mistrzostwo Polski sięgnęła Joanna Mucha z Chodorowej, która wygrała dwie walki, w tym finał w pierwszej rundzie przez TKO. Asia została też wybrana najlepszą zawodniczką turnieju wśród juniorów młodszych, co jest bardzo dużym wyróżnieniem. Srebrny medal wywalczyła Julia Niewiadomska z Krużlowej, która w walce półfinałowej potrzebowała tylko 20 sekund, żeby pokonać przeciwniczkę z Zielonej Góry przez TKO. W finale, po bardzo zaciętej walce, uległa zawodniczce z Obrowa. Brązowy medal wywalczył Patryk Szczerba z Krużlowej, wygrywając 1 rundę przez nokaut techniczny. Niestety w finale poniósł porażkę z bardzo mocnym zawodnikiem z Łukowa, Bartoszem Prusinowskim. Wyjazd współfinansowany był ze środków Gminy Grybów w ramach dotacji rocznej.