LXII Zwyczajna Sesja Rady Gminy Grybów

dodano: 22.03.2024

W dniu 21 marca 2024 r. odbyła się LXII Zwyczajna Sesja Rady Gminy Grybów, ostatnia w kadencji 2018-2024. Podczas sesji, radni podjęli między innymi uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2024 rok oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej.

Rada podjęła również uchwały związane z regulacją stanu prawnego gruntów zajętych pod drogi gminne  w Białej Niżnej oraz  Krużlowej Niżnej.

Przyjęto również sprawozdanie z działalności Komendanta Komisariatu Policji w Grybowie wraz z informacją o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego za rok 2023.

W związku ze zbliżającym się zakończeniem VIII kadencji Rady Gminy Grybów 2018-2024, Przewodniczący Rady Gminy Pan Jacek Ziębiec oraz Wójt Gminy Pan Jacek Migacz, złożyli podziękowania radnym za dobrą i zgodną współpracę na rzecz rozwoju Gminy Grybów w mijającej kadencji.