Miejsko-Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze

dodano: 05.07.2022

3 lipca 2022r. na stadionie sportowym w Grybowie przeprowadzone zostały Miejsko-Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze drużyn dorosłych mężczyzn oraz kobiet. Organizatorem zawodów pożarniczych była: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, Wójt Gminy Grybów, Burmistrz Miasta Grybowa, Zarząd Oddziału Miejsko -Gminnego Związku OSP RP w Grybowie.

W zawodach udział wzięło ogółem 22 drużyny w tym 17 męskich i 5 kobiecych, które wystartowały w konkurencjach: musztra, bieg sztafetowy i ćwiczenie bojowe.

Zawody stały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.

Na podium stanęły drużyny z następujących OSP:

W kategorii drużyn męskich (Grupa A)

I miejsce OSP Cieniawa

II miejsce OSP KSRG Ptaszkowa

III miejsce OSP Grybów-Biała

W kategorii drużyn kobiecych (Grupa C)

I miejsce OSP Grybów-Biała.

II miejsce OSP  Ptaszkowa

III miejsce OSP Krużlowa Wyżna

W tym roku zwycięskie drużyny oprócz dyplomów i pucharów otrzymały nagrody pienieżne ufundowane przez Wójta Gminy Grybów oraz Burmistrza Grybowa. Za zajęcie pierwszych miejsc w kwocie 1 000zł, drugich 700zł i trzecich 500zł.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim biorących udział, oraz tym którzy się przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia Zawodów.

fot. M. Książkiewicz