Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

Grafika 1

Referat Organzacyjny i Spraw Obywatelskich

Danuta Krok - kierownik referatu
tel: 18 448 42 25
email: sekretarz@gminagrybow.pl

Zofia Janus główny specjalista
tel: 18 448 42 48
email: z.janus@gminagrybow.pl

Marzena Siedlarz inspektor
tel: 18 448 42 39
email: msiedlarz@gminagrybow.pl

Jolanta Sikorska - inspektor
tel: 18 448 42 16
email: j.sikorska@gminagrybow.pl

Ewelina Urban- podinspektor
tel: 18 448 42 10
email: e.urban@gminagrybow.pl

Aneta Kiełbasa - inspektor
tel: 18 448 42 45
email: akielbasa@gminagrybow.pl

Gabriela Mikulska - referent
tel: 18 448 42 45
email: g.mikulska@gminagrybow.pl

Ewa Obrzut - inspektor
tel: 18 448 42 45
email: eobrzut@gminagrybow.pl

Karolina Lichoń - referent
tel: 18 448-42 15
email: k.lichon@gminagrybow.pl

Marcin Gacek - informatyk
tel: 18 448 42 15
email: informatyk@gminagrybow.pl

 

Kalendarz wydarzeń

Szczepimy się
Korona Sądecka
EKOINTERWENCJA
Pomiar PM Gmina Grybów