Uroczyste otwarcie zmodernizowanych pracowni w WTZ w Siołkowej.

dodano: 16.12.2022

W dniu 16.12.2022 r. podczas wspólnego spotkania opłatkowego w którym udział brali uczestnicy Warsztatu, ich rodzice, opiekunowie oraz zaproszeni goście m.in. Pani Marta Mordarska Dyrektor Oddziału Małopolskiego PFRON, Pan Antoni Koszyk Wicestarosta Nowosądecki, Pan Jacek Migacz Wójt Gminy Grybów wraz z współpracownikami oraz Kierownik WTZ Pani Magdalena Gruca, nastąpiło poświęcenie i oddanie do użytkowania dla uczestników i pracowników zmodernizowanego budynku.

Dzięki środkom pozyskanym z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach obszaru F „Programu wyrównywania różnic między regionami III” zostały wykonane prace związane z modernizacją pracowni florystyczno-ogrodniczej, plastycznej, sali rehabilitacyjnej wraz z pomierzeniami pomocniczymi oraz dostosowano sanitariat do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wartość projektu: 438 000,00 zł, w tym dofinansowanie z PFRON 160 000,00 zł.