Wręczenie  powierzenia stanowiska dyrektorom szkół

dodano: 31.05.2022

W ostatnim czasie Wójt Gminy Grybów pan Jacek Migacz dokonał wręczenia  powierzenia stanowiska dyrektora 4 szkołom, dla których organem prowadzącym jest Gmina Grybów. Osoby na stanowisko dyrektora zostały wyłonione w drodze konkursów. Akty powierzenia na okres 5 lat szkolnych tj. od 1 września 2022 r. do 31 sierpnia 2027 r. otrzymali: pani Agata Brożek Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Cieniawie, Pani Małgorzata Strytyńska Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II we Florynce, pan Jan Kmak Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Starej Wsi oraz pan Michał Potok Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wyskitnej.

Autorytet Dyrektora jest wynikiem codziennego działania w oparciu o najcenniejsze wartości. Jest to praca wymagająca szlachetnej i mądrej postawy. Ta trudna droga wymaga ogromnego zaangażowania, gdyż niesie za sobą odpowiedzialność za ludzkie losy. Serdecznie gratulujemy wszystkim nowo wybranym Dyrektorom, życząc im  nieustającej satysfakcji płynącej z realizacji planów i zamierzeń zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.