Wydarzenia kulturalno-sportowe

Wydarzenia kulturalno-sportowe

Gmina Grybów posiada idealne warunki organizacyjne i infrastrukturalne zapewniające możliwość organizacji wydarzeń kulturalnych oraz uprawiania sportu i czerpania z niego korzyści zdrowotnych i rekreacyjnych. Przegląd Dorobku Kulturalnego, Dożynki wraz z innymi cyklicznymi wydarzeniami cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców. Oprócz wydarzeń kulturalnych organizowane wydarzenia sportowe rangi gminnej i ponad gminnej takie jak Olipmic Day, Biatlon dla każdego, Międzynarodowe Polonijne Mistrzostwa w Narciarstwie Biegowym czy Puchar Polski na nartorolkach mają swoich stałych odbiorców.
W 2024 roku zapraszamy na:
13.01 – XXX Gminny Przegląd Grup Kolędniczych w Siołkowej
25.01 – Puchar Wójta Gminy Grybów w biegach narciarskich w CSZ Ptaszkowa
24.02 – Memoriał Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia w CSZ Ptaszkowa
07.03 – Przegląd dorobku artystycznego i kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Grybów w Binczarowej
25.05 – IV Półmaraton Jaworze w CSZ Ptaszkowa
01.06 – Gminny Dzień Dziecka w CSZ Ptaszkowa
29-30.06 – Przegląd Dorobku Kulturalnego Gminy Grybów
25.08 – Dożynki Gminne
9.12 – Bieg Mikołajkowy w CSZ Ptaszkowa
19-20.12 – IV Mistrzostwa Polonijne w biegach narciarskich w CSZ Ptaszkowa
Pozostałe wydarzenia, imprezy, konkursy i koncerty będą ogłaszane z wyprzedzeniem na stronie internetowej Gminy Grybów.

Serdecznie zapraszamy !