Aktualności

Grafika 1

Zakończona kolejna inwestycja oświatowa

dodano: 23.09.2021

W dniu 21 września br. Wójt Gminy Grybów – Pan Jacek Migacz uczestniczył w otwarciu rozbudowanej części Szkoły Podstawowej w Binczarowej. Uroczystość otwarcia rozpoczęła Msza Święta kościele parafialnym. Po Mszy Świętej zaproszeni goście uczestniczyli w poświęceniu i oficjalnym otwarciu nowego skrzydła oraz w części artystycznej przygotowanej przez nauczycieli i uczniów. Swoją obecnością uroczystość zaszczyli parlamentarzyści, radni powiatowi, radni i sołtysi Gminy Grybów oraz pracownicy Urzędu Gminy. 

Samorząd Gminy od lat konsekwentnie rozbudowuje infrastrukturę oświatową uwzględniając warunki demograficzne, kulturowe, gospodarcze i społeczne. Wszystko po to, by uczniowie gminnych szkół mieli szansę na wszechstronny rozwój oraz efektywną naukę. Wydatki na oświatę od lat stanowią w budżecie Gminy znaczną część. Wartość rozbudowy Szkoły Podstawowej w Binczarowej wyniosła 3 638 384,40zł.

„Lepsze warunki nauki i pracy – to radość dla władz samorządowych, czujnych i nadzorujących” – powiedział Wójt. Podziękował również wszystkim gościom za obecność. 

Pani Sołtys wraz z mieszkańcami podziękowali Wójtowi Gminy, za wszelkie realizowane inwestycje zmierzające ku poprawie warunków życia społecznego, które realizowane są od początku jego kadencji. 

 

 fot. M. Książkiewicz

Kalendarz wydarzeń

Szczepimy się
Korona Sądecka
EKOINTERWENCJA
Pomiar PM Gmina Grybów